به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

اخبار

مردمی بودن توسعه انرژی های تجدیدپذیر یکی از ویژگی های بارز این بخش است.

مردمی بودن توسعه انرژی های تجدیدپذیر یکی از ویژگی های بارز این بخش است.
از سوی معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق(ساتبا) در مراسم اختتامیه کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران در دانشگاه شهید بهشتی مطرح گردید:مردمی بودن توسعه انرژی های تجدیدپذیر یکی از ویژگی های بارز این بخش است.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ساتبا، آقای دکتر سید محمد صادق زاده که در مراسم پایانی کنفرانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران سخن می گفت، اشاره کرد که با توجه به مزایای متعددی همچون حفظ محیط زیست، امنیت انرژی، ایجاد اشتغال، صرفه جوئی سوخت فسیلی و آب در فرایند تولید برق و... که از نتایج کاربرد و توسعه انرژی های تجدیدپذیر هستند، اما مردمی بودن توسعه انرژی های تجدیدپذیر از ویژگی بارزی برخوردار است که با تحقق آن هم دولت منتفع می گردد و هم مردم.
وی افزود اگرچه که توسعه انرژی های تجدیدپذیر در ایران خیلی دیر آغاز شده، اما توسعه آن با سرعت مناسبی توسط مردم در حال انجام است.
در این کنفرانس سه روزه که از تاریخ ۲۰ خردادماه در پردیس دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز شد، با حضور اساتیدی از دانشگاه های خارجی و داخلی، نمایندگان صنایع و بخش خصوصی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، مراکز تحقیقاتی و نمایندگان دستگاه های اجرائی ذیربط، در قالب سخنرانی های کلیدی، ارائه مقالات و برگزاری میزگردهای تخصصی و علمی به موضوعاتی همچون بررسی چالش‌های اقتصادی فراروی توسعه انرژی های تجدیدپذیر، سرمایه گذاری در توسعه انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران پرداخته شد.

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید