به تارنمای سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق خوش آمدید.

اخبار

همزمان با هفته دولت:

افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو

افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو
هم‌زمان با گرامیداشت هفته دولت، با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی خورشیدی در شهرستان ابهر افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا): امروز پنجم شهریورماه 1398 با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو، دکتر صادق‌زاده معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا، استاندار زنجان، نماینده استان زنجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ابهر، مدیران عامل شرکت برق منطقه‌ای زنجان و شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، اولین نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی این استان در شهرستان ابهر که توسط بخش خصوصی و با حجم سرمایه‌گذاری 6.5 (شش و نیم) میلیون یورو احداث شده است، افتتاح گردید.
این گزارش می‌افزاید: پروژه ۷ مگاواتی نیروگاه خورشیدی رازی ابهر که جزو بزرگترین نیروگاه‌های خورشیدی شمالغرب کشور محسوب می‌شود در فضایی به مساحت ۱۴۰ هزار متر مربع ساخته شده است که قابلیت تولید انرژی برق به میزان ۱۱ گیگاوات‌ساعت در سال را دارد.
گفتنی است با تزریق این میزان انرژی به شبکه‌ توزیع برق، صرفه جویی در ۳ میلیون لیتر مصرف آب و نزدیک به ۴ میلیون مترمکعب کاهش مصرف سوخت فسیلی و پیشگیری از انتشار ۹۵۹۸ تن گاز گلخانه‌ای در سال محقق خواهد شد.

افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو01 افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو02
افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو03 افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو05
افتتاح نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در استان زنجان با حضور وزیر نیرو06
۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید