اخبار

افزایش بازار بیوپاور به دو برابر ظرفیت در ده سال آینده

افزایش بازار بیوپاور به دو برابر ظرفیت در ده سال آینده
بر اساس گزارش سایت companiesandmarkets انتظار میرود صنعت بیوپاور(biopower) در ده سال آینده به بیش از دو برابر ظرفیت برسد. حکومت ها به دلیل دست یابی به امنیت انرژی در حال سرمایه گزاری عظیمی برای روی تکنولوژی های بیوپاور هستند. اخیراً بیوانرژی حدود 10 درصد انرژی اولیه جهانی را تامین می نماید.
در ده سال آینده بازار جهانی بیوپاور با رشد 7 درصدی روبرو خواهد شد و انتظار میرود ظرفیت از 64581 MW در سال 2010 به حدود131520 MW تا انتهای 2020 برسد. پیش بینی می شود سهم زیست توده(غیر از بیوگاز) در کل با کاهش همراه باشد (تا 84.3 درصد از 97درصد کنونی) و بیوگاز تا 15.7 درصد رشد خواهد نمود.
کشورهای پیشرو بیوپاور 45.6 درصد ظرفیت نصب شده جهانی را خواهند دشت. کشور آمریکا پیشتاز بازار صنعت زیست توده جهانی خواهد بود(داشتن 16.5 درصد ظرفیت نصب شده جهانی) و به دنبال آلمان و هند به ترتیب با داشتن 9.4 درصد و 4.3 درصد پیشرو خواهند بود.
این گزارش تجزیه و تحلیل دقیقی از بازار جهانی بیوپاور به همراه بررسی بازار بیوپاور کشورهای آمریکا، کانادا، هند، استرالیا، بلژیک، ایتالیا، آلمان و انگلیس را ارائه می دهد. این تحقیق داده های گذشته و تخمینی را تا سال 2020 برای ظرفیت نصب، تولید توان ، هزینه نصب و سرمایه گزاری فراهم آورده است. جزئیات تحقیق در مورد ظرفیت نصب به بخشهای زیست توده، بیوگاز و مواد خام کشورهای عمده فعال در بازار بیوپاور جهانی تقسم شده است. تحلیل گزارش انرژی تجدید پذیر با چهارچوب سیاست های کشورهای مختلف مانند آمریکا، کانادا، هند، استرالیا، بلژیک، ایتالیا، آلمان و انگلیس آغاز گشته است.
۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹
http://www.companiesandmarkets.com |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید