اخبار

" نیروگاه 2000 تن در روز تبدیل زباله به انرژی اردن در اقدامی پیشروانه"

" نیروگاه 2000 تن در روز تبدیل زباله به انرژی اردن در اقدامی پیشروانه"
برنامه های اردن برای پلنت 200 تنی تبدیل زباله به انرژی با درخواست پروپوزالهایی (RFP) در پایان ماه مارس 2015 دنبال میشود.
وزارت انرژی و منابع معدنی اردن (MEMR) در نخستین گام ، تقاضا های جذابی (RFEI) را در سال 2013 برای برخی کمپانیها ارسال کرده بود که منتج به جوابیه های حدود 40 کمپانی از سراسر جهان شد .
شرکت مشاوره بین المللی (Gershman Brickner & Bratton (GBB) در این راه با شهرداری کل عمان کمک و همکاری خواهد نمود. اردن (GAM) در اجرایی کردن روند بهره برداری از پروژه تبدیل زباله های شهری به انرژی برا ساس شیوه طراحی- احداث و بهره برداری اولیه، فعالیت خواهد نمود


" نیروگاه 2000 تن در روز تبدیل زباله به انرژی اردن در اقدامی پیشروانه"

7 آوریل 2015

 

برنامه های اردن برای احداث پلنت 200  تنی  تبدیل زباله به انرژی با درخواست پروپوزالهایی (RFP)  در پایان ماه مارس 2015  پیگیری و دنبال میشود.
وزارت انرژی و منابع معدنی اردن (MEMR) در نخستین گام ، تقاضا های جذابی (RFEI) را در سال 2013  برای برخی کمپانیها  ارسال کرده بود که منتج به جوابیه های حدود 40 کمپانی از سراسر جهان شد .
شرکت مشاوره بین المللی Gershman Brickner & Bratton (GBB)  در این راه با شهرداری کل عمان کمک و همکاری خواهد نمود. اردن (GAM) در اجرایی کردن روند  بهره برداری از  پروژه تبدیل زباله های شهری به انرژی برا ساس شیوه طراحی- احداث و بهره برداری اولیه، فعالیت خواهد نمود
گرچه قطر نیروگاه34 مگاواتی خود را با پروسس 2,300 تن در روز زباله به انرژی در سال 2011 ، افتتاح کرد اما روند پیشرفت خاورمیانه در احداث نیروگاههای فرآوری زباله های شهری در مقیاس بزرگ و با تکنولوژی حرارتی در مقایسه با اروپا،ایالات متحده آمریکا و آسیا  همچنان کند است.
شرکت ملی انرژی ابوظبی (TAQA)  برنامه هایی برای  احداث و توسعه نیروگاه  100 مگاوات تبدیل زباله به انرژی دارد تا  برای بهره برداری در سال 2017 آماده شود.
آژانس توسعه بین الملل آمریکا (USAID)  که  از GAM ، نوآوریهای اردن و GBB حمایت می کند، از طریق پیمانکاران شرکت مشاورDeloitte Consulting LLP ،  با پارتنرهای اجرایی USAID در بخش ظرفیت سازی انرژی اردن  (ESCB) همکاری میکند .

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲
WMW منبع : مجله |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید